predator-fishing.pl

Kategorie
Współpracujemy:
 Fantom

Wobler stworzony z myślą o łowieniu trudno dostępnych boleni - waga 15g przy 7cm długości ! Zdjęcia nie oddają jego prawdziwego wyglądu - łuska ma kolor identyczny jak uklejka,mocno opalizujący co nadaje przynęcie bardzo realistyczny wygląd. Specjalnie zaprojektowany aby pełnił rolę cykady ,czyli miał jak największą amplitudę drgań ale wyjątkowo drobną i kuszącą do brania pracę. Częstym przyłowem na pewno będą sandacze,sumy oraz inne drapieżniki zamieszkujące nasze wody ,które nie przepłyną obok niego obojętnie!

Fantom
Sortuj wg:
Domyślny
Polecamy
Hunter-boleniowy Fantom 7cm - 15g
Hunter - Fantom 7cm - 15g Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i sumy. Wobler o konstrukcji ...

24,00 zł

Hunter-boleniowy Fantom 7cm - 10g
Hunter - Fantom 7cm - 10g Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i sumy. Wobler o konstrukcji ...

24,00 zł

Hunter-boleniowy Fantom 9cm - 15g
Fantom 9cm - 15g - BOLENIOWA NOWOŚĆ OD HUNTERA !!! Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i ...

24,00 zł

Hunter-boleniowy Fantom 9cm - 25g
Fantom 9cm - 25g - BOLENIOWA NOWOŚĆ OD HUNTERA !!! Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i ...

24,00 zł

A.Lipiński - Hunter - boleniowy Fantom 7cm 16g
Fantom 7cm - 16g Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i sumy. Wobler o konstrukcji cykady.Idealnie wyważony ...

22,00 zł

A.Lipiński - Hunter - boleniowy Fantom 7cm 11g
Fantom 7cm - 11g Innowacyjna propozycja na bolenie,szczupaki,sandacze i sumy. Wobler o konstrukcji cykady.Idealnie wyważony ...

22,00 zł

Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji) Stron:  1 
Znajdziesz nas:
Polecamy
Producenci
Nowości
Promocje
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.