Strona głównaWobleryBartek Bartodziej- FishB

Bartek Bartodziej- FishB

Bartłomiej Bartodziej  -  FishB

Jego hobby to wędkarstwo spinningowe oraz castingowe. Z tego powodu postanowił podzielić się z wami swoją pasją w tworzeniu własnoręcznie wykonanych przynęt wędkarskich. Pierwsze kroki w lurbuildingu stawiał pod okiem kolegi Cześka Sowińskiego, który wtajemniczył go w arkana tej sztuki. Jego przynęty powstają w oparciu o kilkuletnie doświadczenie zdobyte nad wodą podczas łowienia na własne wyroby, jak i długich godzin poświęconych w ich udoskonalaniu.


Bartek Bartodziej- FishB
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.