Strona głównaWobleryBielik - Kamil Białkowski

Bielik - Kamil Białkowski

Głownie łowię w rzece Bzurce i Wiśle.Woblery są efektem kilku lat pracy: najpierw były strugane nożykiem w lipie i balsie-ale wiadomo że każdy tak zaczyna swoją przygodę ze struganiem.Z pomocą Marka Cieśli ,który wprowadził mnie w tajniki produkcji woblerów z pianki oraz w proces nakładania kalkomanii stworzyliśmy wspólnie formy ze sprawdzonych i łownych wzorów.Kalkomanie ,których używam idealnie odzwierciedlają rybki żyjące w naszych wodach.Nagrodą dla mnie są ryby złowione przez klientów ,które cieszą mnie najbardziej.

Bielik - Kamil Białkowski
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.