Strona głównaGłówki jigowe, Czeburaszki, koraliki wolframowe itp.

Główki jigowe, Czeburaszki, koraliki wolframowe itp.

Wielu wędkarzy stawia wysokie wymagania użytkowanemu podczas połowu sprzętowi. Coraz częściej przykłada się dużą uwagę do szczegółów, począwszy od zastosowanego kołowrotka, żyłki aż po odpowiednio odpowiednio dobranej główki jigowej.
W regularnej sprzedaży posiadamy, doskonale dopracowane główki, które uczynią połowy jeszcze bardziej skutecznymi. W naszej ofercie znajdują się produkty wielu cenionych marek, wśród których prym wiodą Dragon, Mustad, VMC. Wszystkie dostępne w sklepie główki jigowe charakteryzuje znakomita jakość, wytrzymałość oraz lekkość. Towary tej klasy doceniają nawet najbardziej wybredni wędkarze, bowiem zostały zaprojektowane z dużą precyzją. Oferujemy Państwu szeregu  produktów, dostępnych w wielu rozmiarach. Sprzedajemy zarówno małe i niepozorne główki jigowe przeznaczone do połowy niewielkich ryb, aż po duże i drapieżne okazy.
Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełnym asortymentem produktów dostępnych w naszej ofercie. Życzymy udanego połowu.
Główki jigowe, Czeburaszki, koraliki wolframowe itp.
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.