Strona głównaJigi, Mandule, Wirujące Ogonki oraz StartbaityStartbajty

Startbajty

" Przynęty STARTBAJT to świetna alternatywa dla tych, którzy borykają się z problemem: blacha czy guma. Sam osobiście wolę łapać na wszelkiej maści gumy, ale wielokrotnie to obrotówki były wiele skuteczniejsze od typowych paprochów. W Startbajtach ten problem znika. Dzięki unikatowej konstrukcji mamy jednocześnie barwny, mocno holograficzno   brokatowy i opalizujący korpus w różnych kształtach i gramaturach; paletkę jak w obrotówce, która robi wiele szumu i zamieszania w wodzie oraz haczyk na który możemy założyć każdego twistera, kopyto. Haczyk do reszty przynęty zamocowany jest za pomocą kółka łącznikowego co nadaje gumie bardziej naturalną pracę i w typowych kopytach pozwala uzyskać tzw. Lusterkowanie. Na okonie stosuję gramatury od 2 do 6g. Kolory wybieram zależnie od upodobań i specyfikacji łowiska. Najczęściej jednak sięgam po fiolety, wrzosy i ciemne zielenie. Najlepsze efekty osiągam zakładając na haczyk tzw. portki, czyli małe twistery z podwójnym ogonkiem. Kolory paprochów to już inwencja twórcza samego wędkarza. Najciekawszym elementem tej przynęty jest sama paletka. Ramię na której jest umocowana, można swobodnie podginać do góry i do dołu, co daje pracę bliżej i dalej korpusu.
W większości montowane są paletki pasujące rozmiarem do korpusu. Jeśli jednak chcemy aby łowiąc metodą „opadu”, nasza przynęta wolniej dostawała się do dna, możemy szybko i bezproblemowo wymienić paletkę na większą. Ten mały trick, skutecznie pozwala nam na spowolnienie opadu, co jest często pożądanym elementem przy łowieniu okoni czy sandaczy. Jednocześnie większa paletka wytwarza większe fale hydro-akustyczne, które skuteczniej prowokują rybę do brania oraz dają genialny efekt świetlny. STARTBAJT to świetna przynęta dla każdego, lubiącego finezyjne poszukiwanie okoni i innych ryb drapieżnych w każdych wodach, nie tylko polskich, o czym mogłem przekonać się na skandynawskich jeziorach. "

Startbajty
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.