Strona głównaKoguty i jigiPredator-Fishing

Predator-Fishing

Mamy do zaoferowania Państwu koguty ,które są stworzone przez Nas typowo pod łowienie sandaczy, szczupaków, pstrągów a nie do oglądania! Koguty zrobione są z wysokiej klasy materiałów oraz uzbrojone są w mocne i ostre kotwice koloru Black nikiel.

Kręcone są w kilku rodzajach na piórach szyjnych jak i siodłowych koguta oraz w różnych wariantach kryzy  i różnego rodzaju chenilli w zależności od ich zastosowania.

Koguty wykonujemy tylko i wyłącznie w kolorystycznie sprawdzonych wzorach. Kładziemy duży nacisk na ich skuteczność.

Predator-Fishing
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.