predator-fishing.pl

Kategorie
Współpracujemy:
 Andrzej Lipiński - HUNTER

Mam już taki charakter, że jak się za coś zabiorę, to chcę temat poznać dogłębnie. Zrozumieć, rozłożyć na czynniki pierwsze, poskładać po swojemu. Nie mogłem zrozumieć jak to jest: wykonuję z drewna lipowego setki woblerów na klenie, szczupaki, pstrągi i każdy po nadaniu mu mniej – więcej rybiego kształtu – po dobraniu odpowiedniego kąta steru i obciążenia stawał się super łownym woblerem. Znacznie lepszym niż wszystko co można znaleźć w sklepach. Często porównywałem kupne woblery z moimi, albo prosiłem świetnych wędkarzy o takie porównania. Łowność i praca moich biła"sklepowe" na głowę. Nie były lepsze trochę, sporo, czy o wiele. Były jak Manchester United przy drużynie AZS AWF… Moje ŁOWIŁY. 
Testowanie produktów czołowych firm kończyło się pustym śmiechem.
Ale zaraz! Przecież teraz dysponujemy nieograniczonymi możliwościami w zakresie projektowania woblerów! Tomka słowa: rób co chcesz, ja to powielę dokładnie co do milimetra i co do częsci grama! Usiedliśmy do komputera. Tomek z suwmiarką, ja ze swoim brulionem. Między nami pudełko moich killerów...

 
 
 
Andrzej Lipiński - HUNTER
Znajdziesz nas:
Polecamy
Producenci
Nowości
Promocje
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.