Strona głównaWoblery

Woblery

Woblery są przynętami, które imitują naturalny pokarm ryb drapieżnych (kształt najczęściej przypomina ryby bądź też owady). W ofercie naszej firmy dostępnych jest kilka rodzajów woblerów między innymi: woblery kleniowe, woblery boleniwowe, woblery pstrągowe. Każdy z modeli przeznaczony jest do łowienia różnego rodzaju ryb. Najważniejszymi parametrami, którymi cechują się woblery, jest materiał z którego zostały wykonane. Wpływa on zasadniczo na sposóbpracy woblera pod wodą oraz jego wyporność. Dodatkowo często posiadają również ster wysokości, określający jak głęboko mogą się one zanurzyć. Woblery dzielimy na jedno jak i wieloczęściowe. Ten drugi rodzaj woblerów najczęściej charakteryzuje się bardzo agresywną pracą a dodatkowo może imitować dźwięki. Najważniejsze jeśli chodzi o woblery (bez względu na to czy będą to woblery bolenie, szczupaka, pstrągowe też inne) jest to aby wybrać konkretny model przynęty dostosowany do wód na jakich chce się łowić. Jedynie dzięki odpowiednio dobranej przynęcie, można uzyskać wysoką skuteczność połowów.

Woblery
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.