Strona głównaPrzynęty gumoweLibra Lures

Libra Lures

Jesteśmy grupą pasjonatów, która markę Libra Lures zbudowała w oparciu o własne wieloletnie doświadczenie w wędkarstwie spiningowym. Zajmujemy się produkcją przynęt sztucznych stworzonych głównie do łowienia pstrągów oraz innych gatunków żerujących na owadach i ich larwach. Jednym z ojców założycieli jest Mateusz Okoń – wieloletni uczestnik GPx Polski w dyscyplinie spiningowej oraz uczestnik Mistrzostw Świata. Głównym projektantem naszych przynęt jest Tomasz Podkul, aktualny zwycięzca pstrągowego GPx Polski oraz obecnie najlepszy spinningista na świecie w połowie ryb drapieżnych z brzegu. Największym wyzwaniem dla nas był dobór technologii produkcji oraz materiału dla stworzenia wyrobu, obok którego ryba nie przepłynie obojętnie. Po wielomiesięcznych próbach udało się pokonać wszystkie bariery i stworzyć materiał, który jest bardzo miękki, o dużej wyporności i odporny na ostre zęby drapieżników. Produkt powstał z pasji, miłości do łowienia ryb oraz obcowania z przyrodą.

Libra Lures
Sklep predator-fishing.pl to sklep wędkarski, który oferuje akcesoria oraz produkty do wędkarstwa. W swojej ofercie posiadamy żyłki, plecionki, przynęty gumowe oraz wysokiej klasy błystki obrotowe. Jeżeli jeste zapalonym wędkarzem to polecamy woblery na klenia, woblery na pstrąga oraz jedne z najbardziej popularnych woblery na szczupaka. Nasza odzież wedkarska pochodzi od profesjonalnych producentów a kołowrotki i woblery boleniowe zbudowane są z najmocniejszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.